Važiuoklės remontas

Bent kartą per metus rekomenduojama atlikti nuodugnią automobilio važiuoklės patikrą. Taip galima išvengti dažnai pasitaikančios situacijos, kai ilgą laiką važinėjama su pirmuosius gedimų požymius rodančiu automobiliu, o į servisą kreipiamasi jau atsiradus rimtiems gedimams. Tada vairuotojai sužino, kad automobilio remontas kainuos labai brangiai, o, jei būtų kreiptasi anksčiau, remontas kainuotų žymiai mažiau.

Atliekant važiuoklės patikros paslaugą patikrinama automobilio važiuoklė, o taip pat ir stabdžiai bei kaladėlės, amortizatoriai, duslintuvas, variklio dirželiai ir kitos dalys. Atlikus važiuoklės patikrą serviso meistrai nustato, ar Jūsų automobilyje yra problematiškų elementų ir, ar yra reikalingas važiuoklės remontas. Jei viskas yra gerai, palinki gero kelio ir galite toliau saugiai važinėti.

Važiuoklės remontas yra vienas iš sudėtingesnių automobilio remonto tipų. Važiuoklės remontas reikalauja tam tikrų meistrų žinių ir įgūdžių, nes važiuoklės remontas apima šarnyrų, sailentblokų, traukės antgalių, guminių įvorių, amortizatorių, taip pat guolių keitimą ir stabdžių sistemos remontą.

Jei Jums reikalingas kokybiškas važiuoklės remontas Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Važiuoklės remonto kaina mūsų servise leis ne tik džiaugtis saugiu važiavimu, bet ir sutaupyti.