Universalios padangos

Universalios padangos yra kompromisas tarp vasarinių ir žieminių padangų. Tačiau reikia gerai suprasti, kas yra universali padanga ir rinktis šį variantą tik gerai apsvarsčius, ar tikrai nėra galimybių ir poreikio įsigyti atskiras vasarines ir žiemines padangas.

Gamintojai universalias padangas žymi specialiais užrašais: „all season“ – visiems sezonams, „4S“ – 4 sezonai, „all terrain“ – visoms dangoms, „AW“ – (any weather) bet kokiam orui. Reikia įsidėmėti, kad tik šie keturi žymenys pažymi, kad tai – universali padanga. Dažnai vairuotojai užrašą „M+S“ – (mud and snow) purvas ir sniegas – palaiko taip pat universalios padangos žymenimi, tačiau klaidinga taip manyti. Toks užrašas rašomas ant 80 % visureigių padangų ir ant visų žieminių padangų, tačiau tokiu atveju labiau orientuojamasi į šilto klimato regionus. Todėl „M+S“ padangos nėra tokios funkcionalios Lietuvos oro sąlygomis.

Universalių padangų protektorius yra labiau išretintas, o kontūro elementai sudaro aiškiai atskiriamą takelį ir yra padalinti įvairių pločių grioveliais. Ant blokelių yra papildomi siauri mikrokontūro išraižymai, vadinami eglute. Sezoninės padangos užtikrina priimtiną saugumą žiemą ir pakankamą komfortą vasarą, tačiau turite žinoti, kad tokios padangos greičiau dėvisi nei vasarinės arba žieminės padangos.

Priklausomai nuo sezono skiriasi padangų gumos mišinio sudėtis, todėl pagaminti padangas, kurios būtų vienodai funkcionalios tiek esant –20 °C, tiek +30 °C temperatūrai, yra technologiškai neįmanoma. Todėl universalios padangos tinkamos, jei daugiausiai važinėjate mieste gerai nuvalytais keliais, važinėjate nedaug ir pan.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas universalias padangas, susisiekite su mumis ir kartu rasime Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias universalias padangas.

Jei nenorite pirkti internetu, o domina universalios padangos Kaune, kviečiame atvykti pas mus, kur rasime optimaliausią variantą būtent Jūsų automobiliui. Mūsų padangų parduotuvė yra įsikūrusi adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas.


Universalios padangos 

Šioje kategorijoje prekių nėra.