Šviesų reguliavimas

Tinkamai sureguliuoti automobilio žibintai turi apšviesti važiuojamąją kelio dalį ir dešinę kelkraščio dalį. Dėl įvairių eksploatavimo sąlygų, lempučių keitimo, avarijų žibintai išsireguliuoja, todėl tada reikalingas automobilio šviesų reguliavimas. Iškart po šviesų reguliavimo kelio apšvietimas pagerėja keliskart.

Dažnai reguliuojant šviesas yra daromos klaidos, pavyzdžiui, yra reguliuojamas tik žibinto šviesos aukštis, o švietimo kampas – ne. Taip pat žibintai reguliuojami nepatikrintais ir nesukalibruotais žibintų aukščio reguliavimo įtaisais. EDS1 servise šviesų reguliavimas atliekamas tik patikrintais ir sukalibruotais įtaisais, todėl šių klaidų išvengsite.

Kartais šviesų reguliavimą komplikuoja tokios su automobilio žibintais susijusios problemos ir gedimai kaip korozijos pažeisti reflektoriai, nuo temperatūros išdegę plastikiniai žibintų gaubtai, sulūžę ir nukorodavę varžtai, sulūžę žibintų korpusai ir blogi lempų įstatymo lizdai.

Jei Jums reikalingas kokybiškas šviesų reguliavimas Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Šviesų reguliavimo kaina mūsų servise leis ne tik džiaugtis ryškiu kelio apšvietimu, bet ir sutaupyti.