Ratų guolių keitimas

Ratų guoliai – tai atrama ratui. Guoliai užtikrina, kad ratas nejudės į šonus ir tinkamai suksis. Guoliai tvirtai laiko ratą ir neleidžia atsirasti laisvumui, taip pat užtikrina, kad ratas suksis su mažiausiu galimu pasipriešinimu ir automobilis laisvai riedės. Skirtingiems automobilių modeliams naudojami skirtingo dydžio, konstrukcijos ir skersmens ratų guoliai. Senesniuose automobiliuose ratų guoliai yra slegiami arba veržiami, o naujesniuose – susidėvėjusius ratų guolius reikia keisti su visa stebule.

Ratų guolių ilgaamžiškumas priklauso nuo ratų montavimo kokybės ir nuo automobilio eksploatavimo sąlygų. Ratų guolių vidinė dalis sukasi kartu su lankstu, o išorinė – tvirtai remiasi į stebulę ir neleidžia guolio korpusui judėti.

Ratų guolių keitimas reikalingas, kai girdimas specifinis guolių kaukimas ir matomas bei juntamas rato klibėjimas. Tokiu atveju nedelskite ir atvykite į EDS1 autoservisą, kur serviso meistrai greitai ir kokybiškai pakeis automobilio ratų guolius ir užkirs kelią nelaimingiems atsitikimams. Kad netrukus bus reikalingas ratų guolių keitimas signalizuoja ir netylantis gaudimas sukantis ratams, taip pat besikeičiantis garsas važiuojant ir sukiojant vairą.

Jei Jums reikalingas kokybiškas ratų guolių keitimas Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Ratų guolių keitimo kaina mūsų servise leis ne tik džiaugtis saugiu automobilio vairavimu, bet ir sutaupyti.