Paruošimas techninei apžiūrai

Techniškai tvarkingas automobilis užtikrina kokybišką ir saugų vairavimą ir automobilio eksploatavimą. Transporto priemonių savininkai, jei tai nėra krovininis ar taksi automobilis, kartą per dvejus metus privalo atlikti valstybinę automobilių techninę apžiūrą. Automobiliui, ypač senesniam, ruošiantis atlikti techninę apžiūrą yra reikalingas automobilio patikrinimas ir automobilio paruošimas techninei apžiūrai. Patikėkite tai atlikti EDS1 autoserviso specialistams, nes jie puikiai žino, į ką reikia atkreipti dėmesį ir kaip teisingai paruošti transporto priemonę, kad ji atitiktų visus keliamus reikalavimus.

Įvertinant automobilio techninę būklę labai svarbu atkreipti dėmesį į automobilio saugos diržus ir jų užsegimo mechanizmus, garso signalą, valytuvus, langų apiplovimo sistemą, priekinio stiklo būklę, veidrodėlių būklę, stabdžių vamzdelių būklę. Reikia patikrinti, ar yra gerai sureguliuoti žibintai ir ar jie gerai šviečia, patikrinti artimas ir tolimas automobilio šviesas, rūko, posūkių ir atbulinės eigos žibintus, taip pat valstybinio numerio apšvietimą. Nepamiršti patikrinti pakabos būklę: apžiūrėti šarnyrus, amortizatorius, apsaugines gumas, gumines įvores, stabdžių vamzdelius ir kt. Svarbu pažiūrėti, ar akumuliatorius yra gerai pritvirtintas, ar padangos nėra per daug sudilusios. Reikia įvertinti, ar vienodai stabdo priekiniai ir galiniai automobilio ratai, ar veikia rankinis stabdys. Svarbu atkreipti dėmesį, ar yra tvarkingi stabdžių sistemos elementai – vamzdeliai, žarnelės ir t. t. Automobilio kėbulas negali turėti itin rimtų pažeidimų – didelių rūdžių sankaupų, įlenkimų ir įtrūkimų. Automobilio stiklai negali turėti defektų, kurie trukdo gerai matyti kelią, žibintai negali būti suskilę arba išblukę.Dujų išmetimo sistema turi būti tinkamai pritvirtinta, nepaveikta didelės korozijos ir sandari, o išmetamųjų kenksmingų medžiagų kiekis negali viršyti leistinų normų.

Taigi automobilio paruošimas techninei apžiūrai apima nemažai dalykų, kuriuos pačiam vairuotojui patikrinti gali būti neįmanoma, todėl rekomenduojama prieš techninę apžiūrą patikėti automobilį EDS1 autoserviso specialistams – ir techninė apžiūra nesukels streso ir nemalonumų.

Jei Jums reikalingas kokybiškas automobilio paruošimas techninei apžiūrai Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Automobilio paruošimo TA kaina mūsų servise leis ne tik džiaugtis automobilio technine būkle, bet ir nepatirti streso pačiam atliekant apžiūrą TA stotyje.