Padangų saugojimas

Padangos yra pagamintos iš gumos, kuri lengvai deformuojasi veikiama naftos produktų, chemikalų ir saulės spindulių, todėl laikant padangas reikia atsižvelgti į tam tikrus reikalavimus. Padangas laikykite sausoje, vėsioje ir tamsioje patalpoje, atokiau nuo naftos produktų, benzino, alyvos ir kitų chemikalų, nes šios medžiagos veikia padangas ir gali labai sutrumpinti jų eksploatavimo laiką.

Prieš padangų saugojimą pažymėkite padangas, kuri padanga ant kurio automobilio rato buvo, jas nuvalykite, pašalinkite žvyro likučius. Pagal tai, ar laikysite padangas su ratlankiais, ar be jų, priklauso padangų saugojimo sąlygos.

Padangų su ratlankiais nelaikykite vertikalioje padėtyje, laikykite jas pakabintas arba horizontalioje padėtyje, geriausia ant medinio padėklo.

Padangas be ratlankių laikykite vertikalioje padėtyje, bet ne pakabintas. Jas galite laikyti ant lygaus paviršiaus, arba stelažuose, stovuose, kad kuo mažiau deformuotųsi. Deformacijas didina ir plonų vamzdelių, lyno, aštriabriaunių profilių naudojimas, nes šios atramos padidina apkrovą tam tikruose nedideliuose padangų plotuose. Jeigu padangas saugojate šiuo būdu, rekomenduojama kas keturias savaites padangas pasukti ir pakeisti jų atramos vietą, taip išvengiant deformacijų.

Nelaikykite padangų sukrautų viena ant kitos, nes dėl žemės traukos jėgos deformuojasi apačioje esančių padangų protektorius, gali pakisti jo profilis. Sumontuota tokia padanga neužtikrina tinkamo sąlyčio su kelio danga, todėl pablogėja sukibimas, o padangos centrinės dalies protektorius dėvisi intensyviau.

Tinkamas padangų saugojimas reikalauja tam tikrų sąlygų, kurias gali sukurti tikrai ne visi vairuotojai, todėl siūlome kokybišką ir taisyklingą padangų saugojimo paslaugą. Padangų saugojimas autoservise EDS1 atliekamas pagal visas taisykles, todėl sumontuotos padangos garantuoja kokybišką vairavimą ir saugumą kelyje.

Jei Jums reikalingas kokybiškas padangų saugojimas Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Padangų saugojimo kaina mūsų servise leis ne tik neturėti vargų saugant padangas patiems, bet ir užtikrins padangų ilgaamžiškumą ir saugumą kelyje.