Generatorių remontas

Generatorių veikimo trukmė yra labai įvairi ir priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau daugumą generatorių galima grąžinti į „gyvenimą“ ir toliau sėkmingai eksploatuoti. Yra keli generatoriaus remonto, restauracijos, atnaujinimo būdų, po kurių generatorius veikia kaip naujas, tačiau pagrindiniai yra du – kapitalinis generatoriaus remontas, kai agregatas yra visiškai išrenkamas, išvalomas, patikrinamas, o sugedusios arba problematiškos dalys yra pakeičiamos. Tokios smukios dalys, kaip šepetėliai, kontaktiniai žiedai ir guoliai yra pakeičiami būtinai. Generatorius, restauruotas gamykloje, yra toks pat geras kaip naujas ir jo eksploatavimo laikas yra beveik toks pat kaip naujo. Kitas būdas yra generatorių remontas, kai atliekama apžiūra ir pakeičiamos yra tik susidėvėjusios dalys ir garantija yra suteikiama tik joms, o ne visam generatoriui kaip pirmuoju atveju.

Prieš atliekant generatoriaus remontą svarbu išsiaiškinti, kas įtakojo generatoriaus gedimą: jei priežastis išorinė, tai naujos dalys gali taip pat greitai būti pažeistos ir sugesti.

Kad reikalingas generatoriaus remontas pirmiausia informuoja akumuliatorinės baterijos įkrovimo kontrolinė lemputė: jeigu baterijos įkrovimo kontrolinė lemputė, esanti skydelyje užvedus automobilį užgesta, vadinasi generatorius dirba gerai. Jeigu kontrolinė lemputė neužgęsta, kai variklis normaliai dirba tuščiomis apsukomis, greičiausiai, yra sugedęs generatorius. Tačiau ne visada kontrolinė lemputė rodo tiesą: kartais ji informuoja apie generatoriaus gedimą, tačiau gedimas gali būti kitoje vietoje, o generatorius yra visiškai tvarkingas.

Taip pat, ar reikalingas generatorių remontas, galima spręsti pamatavus įtampą generatoriaus išvaduose – įtampa čia turi būti visada. Jeigu jos nėra, ar yra nepakankama, o generatorius yra tinkamai sujungtas su akumuliatorine baterija, greičiausiai, generatorius neveikia taip, kaip turėtų. Jeigu neturite tinkamos įrangos, generatoriaus darbą įvertinti yra gana sudėtinga, rekomenduojama kreiptis į servisą, kur bus tinkamai atliktas generatoriaus remontas.

Jei Jums reikalingas kokybiškas generatorių remontas Kaune, kviečiame atvykti į autoservisą EDS1, kuris yra įsikūręs adresu Savanorių pr. 339C, Kaunas. Generatorių remonto kaina mūsų servise leis ne tik džiaugtis sklandžiu automobilio generatoriaus darbu, bet ir sutaupyti.