PIRELLI WINTER SZ MGT 245/45 R19 100V Padidinti

Padangos PIRELLI WINTER SZ MGT 245/45 R19 100V

Nauja prekė

Kaina:  255,00 € su PVM

ziemines.jpg
e.jpg
c.jpg
triuksmas2.jpg73.jpg

Apie prekę

Pirelli kompanija buvo įkurta Italijoje 1872 metais, jaunų ir talentingų inžinierių Giovanni Battista Pirelli, pradžioje nedidelėje gamykloje buvo gaminami įvairūs gumos gaminiai. Nuolat besivystanti kompanija prieš save kėlę naujus tikslus ir 1894 metais kompanija pradėjo gaminti dviračių padangas, o nuo 1901 metų įvaldę automobilių padangų gamybą – ir ši produkcija ateityje tapo kompanijos pagrindine sritimi.

Asortimentas siūlomų Pirelli padangų, yra vienas iš labiausiai išpildytų, savyje apjungdamas padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, sportiniams automobiliams, džipams, autobusams, motociklams ir spec technikos mašinoms. Šiandien kompanija "Pirelli" yra viena iš lyderiaujančių gamintojų gaminančių "Premium" klasės padangas. Padangos pagamintos pagal aukščiausias technologijas, naudojamos gamyklinės įrangos komplektacijoje, tokių pasaulyje gerai žinomų prabangių automobilių modeliuose kaip: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Maserati, McClaren ir daugelis kitų.

Visi Pirelli produktai apjungia savyje naujausias technologijas ir žinias įgytas dalyvaujant pasaulinio lygio lenktynėse, tokiose kaip Formulė-1, World Superbike Championship, taip pat bendradarbiaujant su žymiausiais pasaulio automobilių gamintojais.

Patikimumas, manevringumas, ekonomiškumas, ilgaamžiškumas, geras pravažumas – tai pagrindiniai bruožai kuriuos išskiria daugelis automobilių savininkų visame pasaulyje, kurie išskiria Pirelli padangas iš kitų padangų gamintojų.

Pirelli produktai visada atitinka aukščiausiems pasaulio kokybės reikalavimams. Kompanija turi tokius sertifikatus, kaip ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO/IEC 17025 ir European Regulation no. 1907/2006 (REACH).